Team Trophy:

 

Devision: DIVISION 3

1. Q Better Nails Team – 510 points
2. Команда Натальи Сазоновой – 252 points
3. Team Majida italia – 175 points
4. Hello world! – 84 points
5. Сазоновас команда – 80 points
6. Natalya Sazonova – 75 points
7. MAJIDA COSMETICS – 52 points

Devision: DIVISION 2

1. VP Intelligent – 390 points
2. Faber studio – 217 points
3. Team Majida italia – 174 points
4. Sazonovas team – 153 points
5. Nailfp – 49 points
6. Команда Натальи Сазоновой – 41 points

Devision: DIVISION 1

1. NNC центр ногтевой эстетики Натальи Клениной – 247 points
2. MAJIDA Finland – 229 points
3. Команда Натальи Сазоновой – 102 points
4. Nailfp – 45 points

Individual Top Score:

 

Devision: DIVISION 3

1. Olena Özman D3 – 356 points
2. Маркина Людмила D3 – 355 points
3. Radka Kopciová D3 – 340 points
4. Joanna Tylkowska-Witas D3 – 257 points
5. Kamila Maksoń D3 – 253 points
6. Сазонова Наталья D3 – 252 points
7. Angelique Blenckner D3 – 193 points
8. Hong Luu D3 – 140 points
9. Sergey Vezhnin D3 – 97 points
10. Любовь Елынычева D3 – 96 points
11. Yi Vouchchou D3 – 94 points
12. Olena Grama D3 – 84 points
13. Marlena Krawczykowska D3 – 82 points
14. GENKI D3 – 80 points
15. Evseeva Irina D3 – 80 points
16. Yulia Lombardi D3 – 78 points
17. ROBERT klonowski D3 – 76 points
18. Tatiana Sashina D3 – 75 points
19. Yuko Nishibuchi D3 – 67 points
20. Marika PALAZZO D3 – 52 points

Devision: DIVISION 2

1. Regina Aarsoo D2 – 224 points
2. Aljona Lebedik D2 – 192 points
3. Tímea Csontosné Gebei D2 – 116 points
4. Victoria Smoljakova D2 – 110 points
5. Kseniya Dedova D2 – 109 points
6. Jekaterina Vanurina D2 – 107 points
7. Monia Sorcinelli D2 – 90 points
8. Tetyana Tsyba D2 – 84 points
9. Zhukova Ekaterina D2 – 79 points
10. PRYOR Yllonka D2 – 76 points
11. Анна Митина D2 – 74 points
12. Szilvia Dobo D2 – 69 points
13. Gemma Dawson D2 – 55 points
14. Laura Cervini D2 – 52 points
15. Макарова Юлия D2 – 49 points
16. Журавлева Наталья D2 – 41 points

Devision: DIVISION 1

1. Tamara Vassiljeva D1 – 182 points
2. Анна Гетмановская D1 – 181 points
3. Дарья Головинкина D1 – 102 points
4. Татьяна Рябинина D1 – 100 points
5. IRINA RYZOVA D1 – 47 points
6. Коршун Вероника D1 – 45 points

Winner of Winners:

1. Olena Özman D3 – 356 points
2. Маркина Людмила D3 – 355 points
3. Radka Kopciová D3 – 340 points
4. Joanna Tylkowska-Witas D3 – 257 points
5. Kamila Maksoń D3 – 253 points
6. Сазонова Наталья D3 – 252 points
7. Regina Aarsoo D2 – 220 points
8. Aljona Lebedik D2 – 192 points
9. Анна Гетмановская D1 – 168 points
10. Tamara Vassiljeva D1 – 126 points
11. Victoria Smoljakova D2 – 110 points
12. Kseniya Dedova D2 – 109 points
13. Jekaterina Vanurina D2 – 107 points
14. Дарья Головинкина D1 – 102 points
15. Татьяна Рябинина D1 – 100 points
16. Анна Митина D2 – 74 points
17. Макарова Юлия D2 – 49 points
18. Коршун Вероника D1 – 45 points
19. Журавлева Наталья D2 – 41 points

ART Winner of Winners:

1. Olena Özman D3 – 212 points
2. Маркина Людмила D3 – 204 points
3. Анна Гетмановская D1 – 172 points
4. Сазонова Наталья D3 – 159 points
5. Aljona Lebedik D2 – 147 points
6. Hong Luu D3 – 140 points
7. Regina Aarsoo D2 – 130 points
8. Angelique Blenckner D3 – 123 points
9. Tímea Csontosné Gebei D2 – 116 points
10. Radka Kopciová D3 – 113 points
11. Татьяна Рябинина D1 – 85 points
12. Olena Grama D3 – 84 points
13. Marlena Krawczykowska D3 – 82 points
14. Evseeva Irina D3 – 80 points
15. GENKI D3 – 80 points
16. Zhukova Ekaterina D2 – 79 points
17. PRYOR Yllonka D2 – 76 points
18. ROBERT klonowski D3 – 76 points
19. Tatiana Sashina D3 – 75 points
20. Анна Митина D2 – 74 points
21. Szilvia Dobo D2 – 69 points
22. Yuko Nishibuchi D3 – 67 points
23. Joanna Tylkowska-Witas D3 – 65 points
24. Дарья Головинкина D1 – 63 points
25. Gemma Dawson D2 – 55 points
26. TATJANA Izmailova D1 – 45 points

Sponsors

VP INTELLIGENT OÜNailicoVikira OYFaber StudioMAJIDA COSMETICSSazonova NailGolden StarMajestic Professional Nail System